Klubbat för:
4 800 SEK
6 000 SEK
ITALIENSK SKOLA (16/1700-tal): Jesus gisslas, väggfält, olja på duk, rundad upptill 217 x 121 cm
skador, hål i duken, revor
651775
2019-06-05