Italiensk skola oljemålning

Italiensk skola oljemålning
Italiensk skola oljemålning
Italiensk skola oljemålning
Italiensk skola oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

ITALIENSK SKOLA (16/1700-tal): Jesus gisslas, väggfält, olja på duk, rundad upptill 217 x 121 cm

skador, hål i duken, revor

651775

2019-06-05