Tillbaka till katalog

Raymond Weil herrarmbandsur 1980-tal

Raymond Weil herrarmbandsur 1980-tal
Raymond Weil herrarmbandsur 1980-tal
Raymond Weil herrarmbandsur 1980-tal
Raymond Weil herrarmbandsur 1980-tal
Raymond Weil herrarmbandsur 1980-tal
Raymond Weil herrarmbandsur 1980-tal
Raymond Weil herrarmbandsur 1980-tal
Raymond Weil herrarmbandsur 1980-tal
Raymond Weil herrarmbandsur 1980-tal
Raymond Weil herrarmbandsur 1980-tal
Raymond Weil herrarmbandsur 1980-tal
Raymond Weil herrarmbandsur 1980-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

RAYMOND WEIL, armbandsur, gulddoublé, 1980-tal, quartz, mineralglas, refno. 9105, läderarmband med spänne i gulddoublé, 26x37 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

651776

Datum:

2019-06-07