Toalettbord Louis XVi stil

Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil
Toalettbord Louis XVi stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOALETTBORD med STOL, Louis XVI stil, omkring sekelskiftet 18/1900-tal, uppsats med vitrin, träsnidad dekor samt pastellage i form av rosor och änglar, bronserat samt bemålat, totalhöjd ca 105, 87x50, sitthöjd stol 50 cm

Sprickor, färgbortfall, slitage, medföljer lösa delar till pastellage

651789

2019-06-05