Vaser Gullaskruf Reffla

Vaser Gullaskruf Reffla
Vaser Gullaskruf Reffla
Vaser Gullaskruf Reffla
Vaser Gullaskruf Reffla
Vaser Gullaskruf Reffla
Vaser Gullaskruf Reffla

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ARTHUR PERCY (1886-1976), "Reffla", vaser, Gullaskruf, 1900-talets mitt, oliktonad glasmassa, 4 st (3+1), höjd ca 5-15 cm

Zustandsbeschreibung

Sedvanligt bruksslitage

651791

2019-06-05