Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ARTHUR PERCY (1886-1976), "Reffla", vaser, Gullaskruf, 1900-talets mitt, oliktonad glasmassa, 4 st (3+1), höjd ca 5-15 cm
Zustandsbeschreibung
Sedvanligt bruksslitage
651791
2019-06-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner