Anders Österlin färglitografi

Anders Österlin färglitografi
Anders Österlin färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ANDERS ÖSTERLIN (1926-2011): Komposition, signerad Anders Österlin, numrerad 31/195, färglitografi, ca 35x49 cm

gulnad

651801

2019-06-05