Anders Österlin färglitografi
Valmis
2019-06-05
651801
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
ANDERS ÖSTERLIN (1926-2011): Komposition, signerad Anders Österlin, numrerad 31/195, färglitografi, ca 35x49 cm
gulnad