Hylla art deco

Hylla art deco
Hylla art deco
Hylla art deco
Hylla art deco
Hylla art deco
Hylla art deco
Hylla art deco
Hylla art deco
Hylla art deco
Hylla art deco

Såld för:

580 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HYLLA, 1930-tal, art deco, rödmålad, oregelbundna hyllplan, höjd 135, 125x30 cm

Bruksslitage

651810

2019-06-05