Dekorelement Kina

Dekorelement Kina
Dekorelement Kina
Dekorelement Kina
Dekorelement Kina
Dekorelement Kina
Dekorelement Kina
Dekorelement Kina
Dekorelement Kina
Dekorelement Kina
Dekorelement Kina

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

DEKORELEMENT, 1900-tal, Kina, delvis förgyllt, träskuren genombruten dekor, relief av växte och urnor, ca 38x108 cm

Kuntoraportti

Slitage och skador

651815

Päivämäärä:

2019-06-12