Dekorelement Kina
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
DEKORELEMENT, 1900-tal, Kina, delvis förgyllt, träskuren genombruten dekor, relief av växte och urnor, ca 38x108 cm
Kuntoraportti
Slitage och skador
651815
Päivämäärä:
2019-06-12