Ljusstakar 1800-tal Frankrike

Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike
Ljusstakar 1800-tal Frankrike

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1800-talets början, Frankrike, Restauration, förgylld och svärtad brons, oktagonal stam, lösa ljusmanschetter, höjd ca 27 cm

Senare patinering

651819

2019-06-05