Skulptur i sten
Closed
2019-06-05
651823
| Sold for | 1 400 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SKULPTUR, 1900-tal, sten, i form av häst, höjd 52 cm
Smärre nagg kan förekomma, lagning