Skulptur i sten
Valmis
2019-06-05
651823
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SKULPTUR, 1900-tal, sten, i form av häst, höjd 52 cm
Smärre nagg kan förekomma, lagning