Rönish flygel Tyskland
Closed
2019-06-05
651858
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
RÖNISCH, flygel, 1900-talets början, Tyskland, tangenter i elfenben och ebenholts, svartlackerad, höjd ca 98, 148x192 cm
Slitage och skador, en hammare av