Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
RÖNISCH, flygel, 1900-talets början, Tyskland, tangenter i elfenben och ebenholts, svartlackerad, höjd ca 98, 148x192 cm
Slitage och skador, en hammare av
651858
2019-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här