Canapé empire-stil 1800-tal

Canapé empire-stil 1800-tal
Canapé empire-stil 1800-tal
Canapé empire-stil 1800-tal
Canapé empire-stil 1800-tal
Canapé empire-stil 1800-tal
Canapé empire-stil 1800-tal
Canapé empire-stil 1800-tal
Canapé empire-stil 1800-tal
Canapé empire-stil 1800-tal
Canapé empire-stil 1800-tal
Canapé empire-stil 1800-tal
Canapé empire-stil 1800-tal
Canapé empire-stil 1800-tal
Canapé empire-stil 1800-tal
Canapé empire-stil 1800-tal
Canapé empire-stil 1800-tal
Canapé empire-stil 1800-tal
Canapé empire-stil 1800-tal

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

18 000 SEK

CANAPÉ, empire-stil, 1800-talets slut, mahognyfanér, längd ca 167 cm, bredd 86, sitthöjd 47 cm.

Smärre skador, mindre fanéravslag och lagningar förekommer. Renoverad.

651860

2019-06-05