Spegel 1900-talets början

Spegel 1900-talets början
Spegel 1900-talets början
Spegel 1900-talets början
Spegel 1900-talets början
Spegel 1900-talets början
Spegel 1900-talets början
Spegel 1900-talets början
Spegel 1900-talets början

Klubbat för:

4 000 SEK

6 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets början, bronserad med skuren, trä dekor av snäckskal och urnor, krönt av en ädel krona med tre plymer, höjd ca 124, 66 cm

Bruksslitage, ställvis förlust av bronsering och dekorelementer

651867

2019-06-06