Spegel 1900-talets början
Klubbat för:
4 000 SEK
6 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets början, bronserad med skuren, trä dekor av snäckskal och urnor, krönt av en ädel krona med tre plymer, höjd ca 124, 66 cm
Bruksslitage, ställvis förlust av bronsering och dekorelementer
651867
2019-06-06