Gertrud Engel för Michelsen Danmark sterlingsilver
Valmis
2019-06-09
651868
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
GERTRUD ENGEL, för Michelsen, Danmark, sterlingsilver, svenska importstämplar, i form av björklövskvist med hängen, stämplad och signerad, höjd ca 57 mm inkl hängen, vikt ca 11,3 g
Behov av puts.