Gertrud Engel för Michelsen Danmark sterlingsilver
Vollendet
2019-06-09
651868
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
GERTRUD ENGEL, för Michelsen, Danmark, sterlingsilver, svenska importstämplar, i form av björklövskvist med hängen, stämplad och signerad, höjd ca 57 mm inkl hängen, vikt ca 11,3 g
Behov av puts.