Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
GERTRUD ENGEL, för Michelsen, Danmark, sterlingsilver, svenska importstämplar, i form av björklövskvist med hängen, stämplad och signerad, höjd ca 57 mm inkl hängen, vikt ca 11,3 g
Behov av puts.
651868
2019-06-09