Gertrud Engel för Michelsen Danmark sterlingsilver

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

GERTRUD ENGEL, för Michelsen, Danmark, sterlingsilver, svenska importstämplar, i form av björklövskvist med hängen, stämplad och signerad, höjd ca 57 mm inkl hängen, vikt ca 11,3 g

Behov av puts.

651868

2019-06-09