Skrivbyrå
Closed
2019-06-06
651886
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SKRIVBYRÅ, 1800-talets början, empire, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, höjd 95, 106x54 cm, nycklar finns
Delvis senare beslag, fanerbortfall, slitage, repor