Spegel 1900-tal

Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets, mitt, förgylld samt orange textilklädsel, 141x46 cm

651892

2019-06-06