Laila Prytz oljemålning

Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

2 000 SEK

LAILA PRYTZ (1907-1982), Stilleben, signerad Laila Prutz, daterad -52, olja på pannå, ca 22 x 27 cm

651899

2019-06-06