Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAGNAR ANDERSSON, genombruten dekor av Adam och Eva i paradiset, smideskonst/väggskulptur, Dalslandssmide, signerad och daterad 1992, höjd 82 cm, bredd 57,5
Slitage
651915
2019-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här