Ragnar Andersson Adam och Eva smideskonst

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

RAGNAR ANDERSSON, genombruten dekor av Adam och Eva i paradiset, smideskonst/väggskulptur, Dalslandssmide, signerad och daterad 1992, höjd 82 cm, bredd 57,5

Slitage

651915

2019-06-07