Ishink tenn

Ishink tenn
Ishink tenn
Ishink tenn
Ishink tenn
Ishink tenn
Ishink tenn
Ishink tenn
Ishink tenn
Ishink tenn
Ishink tenn
Ishink tenn
Ishink tenn

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ISHINK, 1930-tal, tenn, GAB, reliefdekor föreställande skepp, med hänklar, stämplad undertill, höjd ca 18 cm, diameter ca 21 cm

Spår av tennpest samt. beläggningar

651921

2019-06-06