Bordslampa tenn

Bordslampa tenn
Bordslampa tenn
Bordslampa tenn
Bordslampa tenn
Bordslampa tenn
Bordslampa tenn
Bordslampa tenn
Bordslampa tenn
Bordslampa tenn
Bordslampa tenn

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, tenn, 1930-tal, CG Hallberg, sfärisk bas, stämplad undertill, höjd ca 37 cm

Senare genombrytning i botten,

651924

2019-06-06