Bordslampa 1900-tal

Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KARLSKRONA LAMPFABRIK, bordslampa, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd inkl. plisserad skärm 59,5 cm

Zustandsbeschreibung

651936

2019-06-06