Skrivbord i sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD med uppsats, sengustaviansk stil, 1900-talets början, fanerad med mahogny, fothylsor i mässing, delvis skinnkädd skiva, uppsats med jalusi, invändigt med lådor, höjd 78-113, 141x72 cm

Slitage, ytskador, listdelar saknas, nyckel saknas

651954

2019-06-06