Esias Thorén oljemålning

Esias Thorén oljemålning
Esias Thorén oljemålning
Esias Thorén oljemålning
Esias Thorén oljemålning
Esias Thorén oljemålning
Esias Thorén oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Kvinnoansikte, signerad och daterad E Thorén -66, olja på pannå, 45x37 cm

651959

2019-06-06