Enno Hallek oljemålning

Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENNO HALLEK (född 1931):"Astrids bukett, signerad Enno Hallek, olja på duk, 55x65 cm

651965

2019-06-06