Praktspegel nyrokoko 1800-tal

Praktspegel nyrokoko 1800-tal
Praktspegel nyrokoko 1800-tal
Praktspegel nyrokoko 1800-tal
Praktspegel nyrokoko 1800-tal
Praktspegel nyrokoko 1800-tal
Praktspegel nyrokoko 1800-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

PRAKTSPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, dekor i pastellage, bronserad, ca 273x89 cm

Kuntoraportti

Skadat och känsligt krön. I övrigt slitage. Pastellage skador

651971

Päivämäärä:

2019-06-06