Praktspegel nyrokoko 1800-tal
Klubbat för:
6 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
PRAKTSPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, dekor i pastellage, bronserad, ca 273x89 cm
Kuntoraportti
Skadat och känsligt krön. I övrigt slitage. Pastellage skador
651971
Päivämäärä:
2019-06-06