Olev Mikiver olja på duk

Olev Mikiver olja på duk
Olev Mikiver olja på duk
Olev Mikiver olja på duk
Olev Mikiver olja på duk

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLEV MIKIVER (1922-1994): Häst i landskap, signerad, a tergo daterad 1977, olja på duk, ca 46x54,5 cm

Ramen lös

651974

2019-06-06