Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NILS KREUGER (1858-1930): (2): Häst, Ko, osignerad, daterad 30 juni 1901 resp 19 juni 1901, blandteknik, ca 10,5x18 cm vardera
En saknar glas, veck
652023
2019-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här