Nils Kreuger blandteknik

Nils Kreuger blandteknik
Nils Kreuger blandteknik

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS KREUGER (1858-1930): (2): Häst, Ko, osignerad, daterad 30 juni 1901 resp 19 juni 1901, blandteknik, ca 10,5x18 cm vardera

En saknar glas, veck

652023

2019-06-06