Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHN NEHRMAN (1870-1940): 1700-tals idyll i tresamhet, signerad John Nerman, olja på pannå, diameter ca 52,5 cm
Krackeleringar
652057
2019-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här