Krister Ekman akvarell

Krister Ekman akvarell
Krister Ekman akvarell
Krister Ekman akvarell
Krister Ekman akvarell
Krister Ekman akvarell
Krister Ekman akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRISTER EKMAN (född 1940): "Fajanser", signerad K Ekman, akvarell, bildyta ca 49x68 cm

Proveniens: Utställningssalongen, Strandvägen 13, Stockholm

652064

2019-06-07