Båtmodell block

Båtmodell block
Båtmodell block
Båtmodell block
Båtmodell block
Båtmodell block
Båtmodell block
Båtmodell block
Båtmodell block
Båtmodell block
Båtmodell block
Båtmodell block
Båtmodell block

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÅTMODELL, 1900-talets första hälft, gaffelrigg, blyköl, segel i bomullstyg, längd ca 42 cm, BLOCK, 18/1900-tal, krok och beslag i smide, höjd ca 42 cm

Båtmodell med skador och fläckor, block med slitage och sprickor

652065

2019-06-06