Berit Markevärn akvarell

Berit Markevärn akvarell
Berit Markevärn akvarell

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

BERIT MÄRKEVÄRN (född 1952): Par på strand, signerad Berit Markevärn, akvarell, bildyta ca 27,5x37,5 cm

Proveniens: Utställningssalongen, Karlavägen 81, Stockholm 2002

652071

2019-06-07