Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
BERIT MÄRKEVÄRN (född 1952): Par på strand, signerad Berit Markevärn, akvarell, bildyta ca 27,5x37,5 cm
Proveniens: Utställningssalongen, Karlavägen 81, Stockholm 2002
652071
2019-06-07