Olli Joki oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLLI JOKI (född 1943): "Kvällens stjärna", signerad samt även a tergo signerad och daterad 1995, olja på duk, ca 30x40 cm
Proveniens: Utställningssalongen, Strandvägen 13, Stockholm 1995
652084
2019-06-07