Olli Joki oljemålning

Olli Joki oljemålning
Olli Joki oljemålning
Olli Joki oljemålning
Olli Joki oljemålning
Olli Joki oljemålning
Olli Joki oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLI JOKI (född 1943): "Kvällens stjärna", signerad samt även a tergo signerad och daterad 1995, olja på duk, ca 30x40 cm

Proveniens: Utställningssalongen, Strandvägen 13, Stockholm 1995

652084

2019-06-07