Hörnskåp 1900-tal

Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1900-talets mitt, bemålat, gustaviansk stil, räfflad front, invändigt med hyllplan, höjd 140, 102x72 cm

Omarberat, bör fästas i vägg, dörr öppnas inte fullt ut

652089

2019-06-06