Sideboard 1900-tal

Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, bemålad, märkt Svenska Möbelfabriken, räfflad front, höjd 112, 131x44 cm

Omarbetat

652091

2019-06-06