Tillbaka till katalog

Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

Beskrivning

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, fot i lackerat trä, arm samt. detaljer i mässing, skärm i lackerad plåt, höjd ca 43 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

652107

Datum:

2019-06-06