Agda Holst oljemålning

Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AGDA HOLST (1886-1976): Blomsterstilleben, signerad Agda Holst, olja på pannå, ca 50x38 cm

652127

2019-06-07