Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSKRONA, 1980-tal, möjligen Novaresi, Murano, Italien, kromad stomme, höjd 40, diameter 41 cm
Lösa prismor medföljer, nagg
652135
2019-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här