Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSKRONA, 1980-tal, möjligen Novaresi, Murano, Italien, kromad stomme, höjd 40, diameter 41 cm

Lösa prismor medföljer, nagg

652135

2019-06-08