Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PIERRE HENRI T. TETAR VAN ELVEN (Holland 1828/31-1908): Interiör från en katedral, signerad Tetar v Elven, olja på pannå, ca 32x23 cm
652150
2019-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här