Pierre Henri T Tetar van Elven oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PIERRE HENRI T. TETAR VAN ELVEN (Holland 1828/31-1908): Interiör från en katedral, signerad Tetar v Elven, olja på pannå, ca 32x23 cm

652150

2019-06-06