Obelisk

Obelisk
Obelisk
Obelisk
Obelisk
Obelisk
Obelisk
Obelisk
Obelisk
Obelisk
Obelisk

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OBELISK, Grand tour souvenir, 1900-talets mitt, svart marmor med kalcitgångar, höjd ca 37 cm

Detta föremål tillhör specialauktionen Samlarhem

Smärre slitage

652152

2019-06-08