Miniatyrporträtt
Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
MINIATYRPORTRÄTT, kvinna med pärlhalsband, möjligen 1700-tal blandteknik på papper uppsatt på kartong med påskrift, namn samt nummer, miniatyren ca 8x6, ramens höjd ca 16 cm
Detta föremål tillhör specialauktionen Samlarhem
Zustandsbeschreibung
Nagg, krackelyr,
652157
2019-06-08