Miniatyrporträtt

Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

MINIATYRPORTRÄTT, kvinna med pärlhalsband, möjligen 1700-tal blandteknik på papper uppsatt på kartong med påskrift, namn samt nummer, miniatyren ca 8x6, ramens höjd ca 16 cm

Detta föremål tillhör specialauktionen Samlarhem

Zustandsbeschreibung

Nagg, krackelyr,

652157

2019-06-08