Antifonarium

Antifonarium
Antifonarium
Antifonarium
Antifonarium

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANTIFONARIUM, 1500/1600-tal, noter med två anfanger, vellum, monterad med båda sidorna synliga, ca 49x35 cm

Detta föremål tillhör specialauktionen Samlarhem

Veck, slitage

652185

2019-06-08