Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JOHAN HILDING HÄGLEBY (1900-1981): Vinterlandskap, signerad och daterad Johan Hilding 1934, olja på pannå, ca 28x39 cm
Gulnad fernissa
652221
2019-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här