Åke Wilhelm Andersson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): Skogsmotiv, signerad åwa, a tegor med dedikation samt daterad 1982, olja på duk, ca 84x56 cm

Zustandsbeschreibung

652251

2019-06-09