Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): Skogsmotiv, signerad åwa, a tegor med dedikation samt daterad 1982, olja på duk, ca 84x56 cm
Zustandsbeschreibung
652251
2019-06-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner