Lackarbeten Japan

Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASK, FAT, 2 dlr., lackarbeten, Japan, 1900-talets första hälft, dekor av figurscen, längd ca 25, diameter ca 31 cm

Asken med krackelering

652254

2019-06-07