Gunhild Fryklund oljemålning

Gunhild Fryklund oljemålning
Gunhild Fryklund oljemålning
Gunhild Fryklund oljemålning
Gunhild Fryklund oljemålning
Gunhild Fryklund oljemålning
Gunhild Fryklund oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNHILD FRYKLUND (1892-1970): Stilleben, signerad Gunhild Fryklind, olja på duk, ca 40x34 cm

652273

2019-06-07